Reklama galėsite uždaryti po

Pats žiauriausias Zodiako ženklas

Pats žiauriausias Zodiako ženklas

Peržiūrėjus JAV Federalinio tyrimų biuro suvestinėse esančias serijinių žudikų ir psichopatų gimimo datas paaiškėjo, kurie Zodiako ženklai labiausiai linkę į žmogžudystes.
Rezultatas buvo netikėtas patiems analizės autoriams. Žiauriausias Zodiako ženklas pasirodė esąs ne karštakošis Avinas ar kerštingasis Skorpionas, o… Vėžys.

Pateikiame Zodiako ženklų reitingą nuo pačių švelniausių iki žiauriausių.12 vieta – Dvyniai

Dvyniai – pats nekalčiausias iš visų Zodiako ženklų. Pats mažiausias procentas žmonių, gimusių po šiuo ženklu, pažeidžia įstatymus. Galbūt taip yra dėl Dvynių polinkio ieškoti logikos visuose savo daromuose poelgiuose.11 vieta – Vandenis

Teisingumo klausimas Vandeniams – vienas svarbiausių, todėl jie stengiasi daryti tik teisingus poelgius. Būtent todėl jie nelinkę dalyvauti nusikaltimuose.

10 vieta – Liūtas

Šis Zodiako ženklas nelinkęs į nusikaltimus, bet jeigu kažką nužudo, didžiausią dėmesį skiria detalėms.

9 vieta – Svarstyklės

Svarstyklės labai kantrios ir geros. Bet jeigu piktnaudžiaujama jų gerumu, jos tampa žiaurios ir grubios.8 vieta – Mergelė

Su Mergelėmis reikia būti atsargiems – pagal statistiką šio ženklo atstovų įvykdytos žmogžudystės labai kruopščios. Mergelės teikia pirmenybę vagystėms ir sukčiavimui.7 vieta – Žuvys

Kukliosios ir svajingosios Žuvys. Duomenų suvestinė rodo, kad būtent po šiuo ženklu buvo gimę patys garsiausi serijiniai žudikai. Kaip sakoma, tyli kiaulė gilią šaknį knisa.6 vieta – Ožiaragis

Ožiaragių nėra serijinių žudikų sąraše. Bet į šiurkštumą jis visada atsakys prievarta ir spaudimu.

5 vieta – Avinas

Avinai gana impulsyvūs, juos lengva sunervinti, bet jie retai imasi prievartos. Kai ištinka pykčio priepuolis, jums gali pasirodyti, kad Avinas gali jus užmušti, bet tai netiesa. Avinai – greit atlyžtantys žmonės.

4 vieta – JautisBūkite atsargūs su piktais Jaučiais. Jie ramūs, bet gali pratrūkti ir panaudoti jėgą. Statistika parodė, kad Jaučiai labiau linkę į sukčiavimą, nei į žmogžudystes.

3 vieta – ŠaulysJei turite reikalų su Šauliu, būkite atsargūs. Jie – dideli žiaurių susidorojimų mėgėjai.

2 vieta – SkorpionasSadistai Skorpionai. Visi žino, koks tai sunkus ženklas. Būkite atidūs ir atsargūs juokaudami su šiuo Zodiako ženklu.

1 vieta – VėžysVėžys – čempionas. Šio Zodiako ženklo atstovai gali jus nužudyti vien dėl pavydo. Tai nuotaikos permainų lyderis.

Komentarai

komentarų