Labiausiai mylintys vyrai pagal Zodiako ženklą

Labiausiai mylintys vyrai pagal Zodiako ženklą

Kurių Zodiako ženklų vyrai – mylintys, o kurie – šalti ir abejingi? Vieno teisingo atsakymo čia būti negali, tačiau astrologai pabandė sudėlioti vyrus pagal jų santykį su moterimis ir nustatė, į kurių ženklų atstovus romantikos trokštančios dailiosios lyties atstovėms būtina atkreipti dėmesį.

1 vieta – Vėžys

Paties romantiškiausio Zodiako ženklo titulą pelnytai turi Vėžys. Kokie tai vyrai? Kaip ir visi, turintys savų pliusų ir minusų. Su savo giliais dvasiniais išgyvenimais ir rodomo dėmesio kiekiu Vėžiai yra neabejotini lyderiai tarpusavio santykių srityje. Tačiau ne viskas taip paprasta. Reikia suprasti, kad ne kiekvienai moteriai reikia būtent tokių dėmesio ženklų, kokius jai rodo vyras Vėžys, o šis dėl savo jautrumo gali nepastebėti jos tikrųjų poreikių. Vis dėlto būtent Vėžiai įkūnija patį tipiškiausią romantiško dūsautojo, galvą pametusio garbintojo ir nuoširdžiausio įsimylėjėlio įvaizdį. Jeigu susidūrėte su Vėžiu, būkite budrios – įsitikinkite, kad jis tikrai svaigsta nuo jūsų, o ne nuo savo jausmų jums.2 vieta – Liūtas

Daugelis moterų sutiks, kad šio ženklo atstovai – vieni iš pačių aistringiausių meilužių. Bet ar tai juos daro mylinčiais? Taip. Daugeliui moterų reikia būtent tokio gyvenimo palydovo: užtikrinto, stipraus, spinduliuojančio galybe ir šaunumu. Žinoma, ne viskas auksas, kas auksu žiba. Daugelis laiko Liūtus egoistais, bet tokie vyrai egoistiški tiktai tol, kol nesutinka moters, kuri jiems pasirodo verta jų. Jeigu jums teko laimė tapti Liūto išrinktąja – įsitikinsite, kad nuo šios akimirkos jo egoizmas nustojo būti jo asmenine privilegija, ir dabar tapo būdu išskirti iš kitų tarpo jus abu, kaip porą, pranašesnę už visą aplinkinį pasaulį. Jeigu jūs iš tiesų sudominote Liūtą, jis apipils jus gėrybėmis ir dėmesiu, o lepinti šio ženklo atstovai moka karališkai.3 vieta – Vandenis

Šis ženklas reitinge trečias, bet pagal romantikos lygį galėtų pakovoti ir dėl pirmosios vietos. Iš tiesų šio ženklo prigimtyje nėra ypatingos romantikos, tačiau savo meilės vektorių jie formuoja pagal tai, ką jiems leidžia pajusti jų mylimoji. Kitaip tariant, vyrai Vandeniai prisitaiko prie jūsų, stengdamiesi išpildyti visus jūsų troškimus, apie kuriuos sužinojo. Kai kas tokį elgesį laiko nenuoširdžiu, bet tai netiesa. Tiesiog Vandeniai pirmiausia galvoja apie jūsų poreikius, o ne apie savo. Tai skiria juos nuo tokių ženklų, kaip Liūtas, Skorpionas, Ožiaragis ar Jautis. Tačiau ne kiekviena moteris nori matyti šalia savęs vyrą vykdytoją, juk kai kurios mėgsta paklusti, tad tokia „nuolanki“ meilė jums gali pasirodyti neįdomi.

4 vieta – Avinas

Vyrai Avinai ne šiaip sau atsidūrė lyderių ketverte – jie galėtų konkuruoti ir su pretendentais į pirmąją vietą. Visi meilę reiškia skirtingai, ir Avinų strategija labai primena tai, ką daro Liūtai: jie bando save pateikti iš pačių naudingiausių perspektyvų, giriasi, demonstruoja geriausias savo charakterio puses. Bet tuo pačiu Avinai ir labai dėmesingi moterims. Jie rimtai žiūri į jūsų poreikius ir norus, nors ir nesuabsoliutina jų taip fanatiškai, kaip tai kartais daro Vandeniai. Daugeliui moterų Avinas – idealus mylintis partneris, nes jam pavyksta harmoningai sujungti geriausias daugelio Zodiako ženklų savybes: jis stiprus, jausmingas, užtikrintas, dėmesingas, rūpestingas. Dažnai moterys apie savo vyrus Avinus atsiliepia kaip apie idealius, bet čia reikia likti objektyviems, juk kiekvienam mylimas žmogus atrodys tobulas. Bet trūkumų turi visi, ir anaiptol ne kiekvienai moteriai reikia to, ką jai geba duoti Avinas.

5 vieta – SvarstyklėsSvarstyklės santykiuose labai demokratiškos. Jos nereikalauja besąlygiško paklusimo ir pačios nesileidžia valdomos, pasisakydamos už visišką lygybę šeimoje. Daugeliui moterų toks variantas atrodo idealus. Svarstyklės niekada neprikiš jums, kad jūs – moteris, neturinti teisės kištis į jūsų neliečiančią temą, bet ir niekada nedarys nuolaidų dėl to, kad jūs neva silpnosios lyties atstovė. Kiekvienas turi vienodai prisidėti prie šeimos – tai svarbiausia tezė, apibūdinanti daugumą vyrų, priklausančių šiam Zodiako ženklui. Kalbant apie romantiką, jos taip pat netrūks. Svarstyklių polinkis į gražius ir meilės kupinus poelgius atsispindės ir intymioje sferoje.

6 vieta – Dvyniai

Dvyniai – nepastovus ženklas, todėl atsiliepimai apie juos meilės srityje taip pat labai skirtingi. Juk prieštaravimai – vienas pagrindinių šio ženklo bruožų. Dėl šios priežasties gana sunku pateikti kokį nors išsamesnį apibūdinimą, kuri atspindėtų statistiškai vidutinišką vyrų Dvynių elgesį meilės srityje. Teisinga būtų teigti, kad Dvyniai moterims padaro gerą įspūdį. Taip pat šio ženklo atstovai labai linkę įsimylėti, tad pačioje pradžioje santykiai atrodo lyg dviejų tos pačios sielos pusių susitikimas, pakylėtas abipusiais jausmais. Tačiau Dvyniai – lengvabūdžiai ir nepastovūs, todėl jų sąskaitoje daugybė sudaužytų širdžių. Sudaužytų ne iš piktos valios, o dėl savo nesugebėjimo atsispirti nevaldomo vėjo stichijai. Dvynių praktiškai neįmanoma priversti tapti rimtais, bet tas berniukiškas lengvumas labai žavi daugelį moterų. Būnant šalia šio ženklo vyro labai lengva jausti romantišką euforiją ir gyvenimo džiaugsmą.7 vieta – Žuvys

Savo prieštaringumu vyrai Žuvys labai primena Dvynius. Jų elgesį lygiai taip pat sunku nuspėti, o poelgius – paaiškinti. Bendraudamos su Žuvimis jūs neretai jausitės žmogumi, praradusiu atmintį, nes negalite prisiminti, kuo gi išprovokavote dabartinę savo partnerio nuotaiką. Neistenkite, jūs čia niekuo dėtos, nes tai Žuvų savybė: jos nepastovios ir pačios sau negali paaiškinti jas valdančių motyvų. Tačiau šie vyrai labai patrauklūs ir turi labai stiprią charizmą. Nepastovumas ir vidiniai konfliktai tik prideda santykiams pikantiškumo. Dažnai moterys sako, kad jas traukia tas vyrų savotiškumas, kurį jos laiko sudėtingu vidiniu pasauliu – ir dažnai jos būna teisios. Negalima sakyti, kad Žuvys – idealūs partneriai ar romantiški meilužiai, bet jos turi visko po truputį.

8 vieta – Ožiaragis

Ožiaragiai susivaldantys gyvenime ir reiklūs meilėje. Dažnai tai solidūs vyrai, tiksliai žinantys, ko nori – ir toks užtikrintumas traukia moteris. Bet reikia pažymėti, kad dauguma Ožiaragių nė kiek nesistengia atitikti to, į ką pretenduoja. Jie su autoritetinga išraiška gali pasakyti, ką „privalo“ moteris, bet į klausimą, ką jie patys jai siūlo, greičiausiai atsakys: „Save“. Visai teisingai Ožiaragiai kaltinami egoizmu, dėl kurio vyrams, gimusiems po šiuo ženklu, labai sunku be pastangų ką nors priversti juos įsimylėti. Bet jiems dažnai pagelbsti užtikrintumas, ir daugelis moterų susimąsto: „Jei jau jis taip elgiasi, tai, ko gero, turi tam teisę“. Su Ožiaragių keistenybėmis ne taip ir sunku susigyventi, o buityje ir šeiminiame gyvenime tai visiškai adekvatūs žmonės, kurie, pasiskirstę prioritetus, pareigas ir šeimos statusus, partnerėms nesukelia problemų.

9 vieta – JautisJaučiai nesudaro gerų meilužių įspūdžio ir nepasižymi didelių prigimtiniu žavesiu. Jų svarbiausias ginklas – atkaklumas, ir jeigu likimas taip susiklostė, kad jūs tapote Jaučio dėmesio objektu, būkite tikra, kad jis įdės daug pastangų, kad užkariautų jūsų palankumą. Jis gali būti labai išradingas kavalierius, kai to reikalauja aplinkybės, arba elgtis pagal klasikinį modelį. Bet būkite budrios – nepaisant visų savo privalumų, Jaučiai – dideli egoistai. Moteris jiems – savo poreikių patenkinimo priemonė, ir šis vartotojiškas požiūris yra šio ženklo atstovų kraujyje. Jeigu laiku neapsibrėšite savo vaidmens, santykiuose su Jaučiu jūs rizikuojate tapti daiktu, naudojamu atsiradus poreikiui. Daugumai Jaučių atbukęs prigimtinis jautrumas, todėl jiems sunku tapti gerais gerbėjais.

10 vieta – Skorpionas

Skorpionas – sudėtingas ženklas. Jie nėra prieštaringas, kaip Dvyniai ar Žuvys, bet astrologams visada sunku jį apibrėžti. Šių žmonių psichikoje vyksta labai painūs procesai, dėl kurių jie dažnai daro ne tai, ką sako, ar sako ne tai, ką daro. Dėl to apie Skorpionus negalima spręsti pagal jų poelgius, o santykiai su jais yra lyg verdantis puodas, kuriame po lygiai pykčio ir aistros. Skorpionas – puikus gundytojas, ir vien jo žavesio pakaktų šiame reitinge priskirti jam pirmąją vietą, bet reikia būti objektyviems. Kurti santykius su Skorpionu reiškia rizikuoti savo gyvenimą pasmerkti kančioms. Su Skorpionų priekabėmis sunku susigyventi, tad jeigu nesate pasirengę užsikrauti ant savo pečių sunkią naštą, saugokitės šio ženklo vyrų: jie jus mylės, bet labai savotiškai.11 vieta – Šaulys

Šauliai sukuria labai romantiškų žmonių įspūdį, ir iš principo tai tiesa. Tik jų romantika trumpalaikė. Jie nori mylėti visas ir visada, dėl to garsėja kaip patys neištikimiausi vyrai. Santykiai su šio Zodiako ženklo atstovais gali atnešti daug nusivylimų, tad tris kartus pagalvokite, prieš jam atsakydama „taip“. Tai nereiškia, kad su Šauliu neįmanoma sukurti tvirtis sąjungos, bet tai pareikalaus tiek labai didelių jūsų pastangų, tiek partnerio valios pastangų atsispirti jam iš prigimties būdingoms pagundoms. Šaulys gali mylėti – tyrai, nuoširdžiai, netgi visą gyvenimą, bet būkite pasirengusios, kad vieną siaubingą akimirką jam atsiras poreikis skirti dėmesio dar kam nors. Dėl tokios savybės negalima šio ženklo atstovų priskirti prie labiausiai mylinčių vyrų.

12 vieta – MergelėBūtų neteisinga Mergeles vadinti nemylinčiais ar be emocijų žmonėmis, bet jų jausmų pasaulis yra kažkur labai giliai, kur neįtikėtinai sunku prasibrauti. Pernelyg šio ženklo atstovai atsargūs ir abejingi aplinkiniams. Stengdamosi įžvelgti juose mylinčius vyrus jūs rizikuojate nieko nepamatyti. Prireiks daug laiko, kad įpūstumėte Mergelėms romantiškumo, pastūmėtumėte į savarankiškus žingsnius ir didesnį atvirumą su jumis. Tik pačios dėmesingiausios, gebančios sugauti pačias subtiliausias meilės bangas moterys sugeba įžiūrėti Mergelėse patrauklius partnerius, kurie dėkingi atlygina joms nuoširdžiu abipusiškumu.

Komentarai

komentarų