3 Zodiako ženklai, kurie sunkiausiai įsimyli

Vieni sugeba įsimylėti iš pirmo žvilgsnio ir iš karto puola į nežemiškas aistras, o kiti sunkiai pripranta prie žmonių, ilgai tyrinėja potencialų išrinktąjį ir tik po to duoda laisvę jausmams. Kurie Zodiako ženklai ne iš karto atiduoda savo širdį, o ilgai tam veiksmui ruošiasi?1. Skorpionas

Skorpionas – pats įdomiausias ir kartu sunkiausiai suprantamas Zodiako ženklas. Jeigu jūsų aplinkoje yra toks žmogus, jūs žinote, kad jis gali būti ir karštas, ir tuo pat metu šaltas ir nutolęs. Vieną minutę jis jums palankus, kitą – jūsų tiesiog nekenčia. Pradžioje jis gali būti bendraujantis, o po to visiškai užsisklęsti savyje, ir atvirkščiai. Jį sunku suprasti, nes jūs niekada nežinote, ką jis galvoja ir jaučia.

Idealus partneris Skorpionui – intelektualus, sąžiningas ir jausmingas žmogus. Todėl, kai reikalas prieina iki meilės ir santykių, šis ženklas anaiptol ne iš karto pasitiki žmonėmis, nes iš pirmo žvilgsnio dauguma jam nepatinka. Tai, kas atrodo kaip sarkazmas, iš tiesų yra jo gynybinis mechanizmas. Skorpionas apsistato storomis ir aukštomis sienomis ir prie žmogaus pripranta labai lėtai. Norit užsitarnauti jo pasitikėjimą, jums reikės nemažai pasistengti. Tačiau jeigu Skorpionas jums atidavė savo širdį, tai jis jūsų amžinai. Jis dėl jūsų nuvers kalnus ir rūpinsis, kaip niekas kitas. Jo meilė stipri ir patikima.

2. Šaulys


Šauliai įsimyli greitai, bet paviršutiniškai ir nerimtai. Nors jie – beviltiški romantikai ir tiki meile labiau, nei visi kiti, iš tikrųjų įsimylėti jiems sunku. Šaulio problema ta, kad, užuot pasimokęs iš savo nesėkmių, jis dažnai vėl mina ant to paties grėblio, vėl renka guzus ir galiausiai ima bijoti rimtų santykių. Iš visų Zodiako ženklų Šaulys labiausiai bijo meilės, nes ji jam nuolat asocijuojasi su skausmu. Dėl to jis atstumia žmones ir renkasi pats save.

Jeigu jis vis dėlto surizikuoja užmegzti santykius, tai pirmenybę teikia „kokybiškiems“ partneriams, keldamas pernelyg aukštus standartus, kurie taip pat ne visada pasiteisina. Be to, Šaulys toks reiklus, kad jis greičiau liks vienas, nei sutiks būti su paprastu ir niekuo neišsiskiriančiu partneriu.

3. Jautis

Jautis, suprantama, labai užsispyręs. Jis pasitiki tik savimi ir nedidele grupe rinktinių draugų. Jautis retai žengia žingsnį link jam įdomių žmonių, laukdamas, kad jie pirmi jam parodytų dėmesį. Jis iš pažiūros gana šaltas ir santūrus, nors viduje šio ženklo atstovai labai rūpestingi ir švelnūs. Dėl kažkokios priežasties Jaučiai mano, kad jų emocijos yra silpnumo požymis, todėl susilaiko nuo jų reiškimo. O taip pat jie mėgsta kontroliuoti bet kokias situacijas, todėl jiems reikia partnerio, kuris būtų kantrus ir tyliai su jais sutiktų.

Jautis nereaguoja į išorinį spaudimą, įtampą ar stresines situacijas. Jis savo nerimą ir baimę pakeičia pykčiu. Net jeigu šis Žemės ženklas iš tiesų įsimyli (o jam sunku patirti šį jausmą), jis neįsivaizduojamai ilgai tikrins, bandys ir analizuos savo išrinktąjį. Jeigu Jautis vis dėlto ryšis santykiams, atlygis jo partneriui bus neįtikėtinas atsidavimas ir siekis dėl mylimo žmogaus padaryti viską, ką įmanoma.

Komentarai

komentarų